Запис Детальніше

ТЕКСТ ИЛИ ДИСКУРС: ВОТ В ЧЕМ ВОПРОС

Studia Philologica

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title ТЕКСТ ИЛИ ДИСКУРС: ВОТ В ЧЕМ ВОПРОС
 
Creator Буниятова, И.Р.
 
Subject лингвистика, текст, дискурс, традиция, когнитивно-коммуникативная пара- дигма, комплексное коммуникативное событие, бесконечность, связность, целостность, супер- обложка, письма.
 
Description В статье предпринята попытка привлечь внимание исследователей к актуальным вопросам,связанным с разграничением понятий текста и дискурса, что является крайне важным для со-временной лингвистики. Рассмотрен широкий спектр определений, предложенных ведущимишколами в области коммуникативной лингвистики. Поднят вопрос о существующих трудно-стях в отделении текста от дискурса. Проанализированы два типа текста для иллюстрациидвусмысленности, возникающей в  интерпретации этих понятий. Автор также утверждает,что дискурс лежит в плоскости имманентности, а текст — в плоскости реализации.
 
Publisher Київський університет імені Бориса Грінченка
 
Contributor
 
Date 2016-12-28
 
Type info:eu-repo/semantics/article
info:eu-repo/semantics/publishedVersion

 
Format application/pdf
 
Identifier http://studiap.kubg.edu.ua/index.php/journal/article/view/143
 
Source Studia Philologica; № 6 (2016): Студія Філологіка №6
2412-2491
2311-2425
 
Language ukr
 
Relation http://studiap.kubg.edu.ua/index.php/journal/article/view/143/144
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).