Мовні уроки "Щоб не забулась рідна мова, мандруємо в країну слова" на сторінках обласної газети "Запорізька правда"
Electronic Archive of Sumy State University
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
Мовні уроки "Щоб не забулась рідна мова, мандруємо в країну слова" на сторінках обласної газети "Запорізька правда"
|
|
Creator |
Кобинець, А.В.
|
|
Description |
У статті йдеться про досвід обласної газети, спрямований на виховання в її читачів мовної культури. «Запорізька правда» не лише пропагує українську мову, а й досліджує історію слів, вміщуючи на своїх шпальтах наукові тематичні добірки, орієнтовані на школярів, студентів та читачів, яким не байдуже «мовне питання». При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30114 This article is about the experience of the regional newspaper, aimed at rising of language culture among readers. “Zporizka Pravda” works in this direction quite a long time. The paper not only promotes the native language, but also tells about the history of words, placing on its pages different collections, that attract schoolchildren, students and readers, that are interested in “language question”. При цитировании документа, используйте ссылку http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30114 |
|
Publisher |
Сумський державний університет
|
|
Date |
2013-02-04T13:56:31Z
2013-02-04T13:56:31Z 2012 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
Кобинець, А.В.
Мовні уроки "Щоб не забулась рідна мова, мандруємо в країну слова" на сторінках обласної газети "Запорізька правда" [Текст] / А.В. Кобинець
// Філологічні трактати. - 2012. - Т.4, №3. - С. 109-112.
http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30114 |
|
Language |
uk
|
|