Досвід організації конкурсу "Ми- кращі!" для популярізації засад здорового способу життя серед студентської молоді.
Институционный репозиторий Киевского университета имени Бориса Гринченко
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Relation |
http://elibrary.kubg.edu.ua/969/
|
|
Title |
Досвід організації конкурсу "Ми- кращі!" для популярізації засад здорового способу життя серед студентської молоді.
— — |
|
Creator |
Зеленюк, Оксана Володимирівна
Косік, Микола Сергійович Косік, Наталія Леонідівна |
|
Subject |
Всеукраїнські
|
|
Description |
Важливість втілення засад здорового способу житп структуру індивідуальної та суспільної поведінки студентів є одним пріоритетних завдань вищої школи. Адже освіта сьогодні - це не ли передавання молоді певної суми знань про природу, суспільство, людину передусім виховання здорової, інтелектуально розвиненої, творчої особистос формування у неї загальнолюдських цінностей і переконань, наукове світогляду, ідеалів та прагнень
— — |
|
Date |
2011
|
|
Type |
Доповідь на конференції чи семінарі
PeerReviewed |
|
Format |
text
|
|
Language |
uk
|
|
Identifier |
http://elibrary.kubg.edu.ua/969/1/O_Zelenyk_N_Kosik_N_Kosik_VNPKSMA_GI.pdf
Зеленюк, Оксана Володимирівна та Косік, Микола Сергійович та Косік, Наталія Леонідівна (2011) Досвід організації конкурсу "Ми- кращі!" для популярізації засад здорового способу життя серед студентської молоді. In: Всеукраїнська науково-практична конференція студентів,магістрантів та аспірантів.Львів-2011р.Косік М.С. Досвід організації конкурсу "Ми- кращі!" для популярізації засад здорового способу життя серед студентської молоді.. |
|