Запис Детальніше

COMPUTER-AIDED DESIGN OF ROBUST SYSTEM FOR STABILIZATION OF INFORMATION-MEASURING DEVICES AT MOVING BASE

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title COMPUTER-AIDED DESIGN OF ROBUST SYSTEM FOR STABILIZATION OF INFORMATION-MEASURING DEVICES AT MOVING BASE
Автоматизированное проектирование робастних систем стабилизации информационно-измерительных устройств на подвижном основании
Автоматизоване проектування робастних систем стабілізації інформаційно-вимірювальних пристроїв на рухомій основі
 
Creator Sushchenko, Olga; Національний авіаційний університет
 
Subject
computer-aided design; information-measuring devices; robust optimization; stabilization systems
629.3.025.2(045)

автоматизированное проектирование; информационно-измерительные устройства; робастная оптимизация; системы стабилизации
629.3.025.2(045)

автоматизоване проектування; інформаційно-вимірювальні пристрої; робастна оптимізація; системи стабілізації
629.3.025.2(045)
 
Description The paper is devoted to the research of the computer-aided methods for design of the robust systems for stabilization of the information-measuring devices operated on the vehicles. In the paper the basic principles of the computer-aided design system creation are defined, the structure of the mathematical and software support are represented, the basic design procedures and connections between them are characterized. The research results are of interest for the field of the information-measuring stabilization systems assigned for the operation on the vehicles of the wide class.
Исследованы методы автоматизированного проектирования робастных систем стабилизации информационно-измерительных устройств, эксплуатируемых на подвижных объектах. Определены основные принципы построения системы автоматизированного проектирования. Приведена структура математического и программного обеспечения. Охарактеризованы основные проектные процедуры и связи между ними. Показано, что результаты исследования представляют интерес для отрасли систем стабилизации информационно-измерительных устройств, предназначенных для эксплуатации на подвижных объектах широкого класса.
Досліджено методи автоматизованого проектування робастних систем стабілізації інформаційно-вимірювальних пристроїв, експлуатованих на рухомих об’єктах. Визначено основні принципи побудування системи автоматизованого проектування. Наведено структуру математичного та програмного забезпечення. Охарактеризовано основні проектні процедури та взаємозв’язки між ними. Показано, що результати дослідження становлять інтерес для галузі систем стабілізації інформаційно-вимірювальних пристроїв, призначених для експлуатації на рухомих об’єктах широкого класу
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2013-12-16
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/5419
 
Source Вестник Национального авиационного университета; Том 56, № 3 (2013); 41-48
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 56, № 3 (2013); 41-48
Proceedings of National Aviation University; Том 56, № 3 (2013); 41-48
 
Language en
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).