Запис Детальніше

DESIGN OF ROBUST TRIAXIAL SYSTEMS FOR STABILIZATION OF AIRBORNE OBSERVATION EQUIPMENT

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title DESIGN OF ROBUST TRIAXIAL SYSTEMS FOR STABILIZATION OF AIRBORNE OBSERVATION EQUIPMENT
Проектирование робастных трехосных систем для стабилизации бортовой аппаратуры наблюдения
Проектування робастних тривісних систем стабілізації бортової апаратури спостереження
 
Creator Sushchenko, Olga; National Aviation University, Kyiv, Ukraine
 
Subject
method of mixed sensitivity; observation equipment; robust systems; structural synthesis; triaxial stabilization systems
629.3.025.2

аппаратура наблюдения; метод смешанной чувствительности; робастные системы; структурный синтез; трехосные системы стабилизации
629.3.025.2

апаратура спостереження; метод змішаної чутливості; структурний синтез; робастні системи; тривісні системи стабілізації
629.3.025.2
 
Description The state space model of the stabilization plant, which represents a platform with observation equipment and measuring instruments installed in the triaxial gimbals, is developed. The approach to the robust structural synthesis based on the method of the mixed sensitivity is considered. The algorithm of the robust discrete controller design is shown. The synthesized controller structure in the form of the quadruple of state space matrices and the simulation results are represented.
Исследованы особенности проектирования робастных трехосных систем стабилизации бортовой аппаратуры наблюдения. Приведена математическая модель в пространстве состояний объекта стабилизации, представляющего собой платформу с аппаратурой наблюдения и измерительными устройствами, установленную в трехосном кардановом подвесе. Рассмотрен подход к робастному структурному синтезу на основании метода смешанной чувствительности. Показан алгоритм проектирования робастного дискретного регулятора. Описана структура синтезированного регулятора в виде четверки матриц в пространстве состояний. Представлены результаты моделирования. Отмечено, что результаты исследования представляют интерес для отрасли систем стабилизации информационно-измерительных устройств, предназначенных для эксплуатации на подвижных объектах широкого класса.
Присвячено дослідженню особливостей проектування робастних тривісних систем стабілізації бортової апаратури спостереження. Подано математичну модель у просторі станів об’єкта стабілізації, який являє собою платформу з апаратурою спостереження та вимірювальними пристроями, встановлену у тривісному кардановому підвісі. Розглянуто підхід до робастного структурного синтезу на підставі методу змішаної чутливості. Показано алгоритм проектування робастного дискретного регулятора. Описано структуру синтезованого регулятора у вигляді четвірки матриць у просторі станів. Наведено результати моделювання. Зазначено, що результати дослідження становлять інтерес для галузі систем стабілізації інформаційно-вимірювальних пристроїв, призначених для експлуатації на рухомих об’єктах широкого класа.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2014-07-04
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/6770
 
Source Вестник Национального авиационного университета; Том 59, № 2 (2014); 28-36
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 59, № 2 (2014); 28-36
Proceedings of National Aviation University; Том 59, № 2 (2014); 28-36
 
Language uk
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).