Запис Детальніше

ANALYSIS OF SPEED OF CHANGING ACOUSTIC EMISSION PARAMETERS BY FRICTION OF SURFACES OF COMPOSITE MATERIALS

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title ANALYSIS OF SPEED OF CHANGING ACOUSTIC EMISSION PARAMETERS BY FRICTION OF SURFACES OF COMPOSITE MATERIALS
Анализ скорости изменения параметров акустической эмиссии при трении поверхностей из композиционных материалов
Аналіз швидкості зміни параметрів акустичної емісії при терті поверхонь із композиційних матеріалів
 
Creator Filonenko, Sergiy; National Aviation University, Kyiv, Ukraine
Kositskaia, Tetyana; National Aviation University, Kyiv, Ukraine
Nimchenko, Tatiana; National Aviation University, Kyiv, Ukraine
 
Subject
acoustic emission; amplitude; composite; energy; material friction; rotation; signal
620.179:534.6

акустическая эмиссия; амплитуда; вращение; композиционный материал; сигнал; трение; энергия
620.179:534.6

акустична емісія; амплітуда; енергія; композиційний матеріал; обертання; сигнал; тертя
620.179:534.6
 
Description We analyzed the results of handling of amplitude parameters of model and real resulting signal of acoustic emission by friction of surfaces, made of composite material. It is shown that at the stage of normal wear and tear of the friction assembly, speed of change of amplitude parameters of acoustic radiation stays permanent. Transition of the friction assembly, which precedes the stage of catastrophic wear and tear, brings to rise of speeds of change of amplitude parameters of acoustic emission resulting signal.
Рассмотрены результаты обработки амплитудных параметров модельного и реального результирующего сигнала акустической эмиссии при трении поверхностей из композиционных материалов. Показано, что на стадии нормального износа узла трения скорость изменения амплитудных параметров акустического излучения остается неизменной. Показано, что при  переходе узла трения на стадию, предшествующую стадии катастрофического износа, возрастают скорости изменения амплитудных параметров результирующего сигнала акустической эмиссии.
Розглянуто результати обробки амплітудних параметрів модельного результуючого сигналу акустичної емісії при терті поверхонь із композиційних матеріалів. Показано, що на стадії нормального зношування вузла тертя швидкість зміни амплітудних параметрів акустичного випромінювання не змінюється. Показано, що при переході вузла тертя до різних стадій зношування відбувається зростання швидкостей зміни амплітудних параметрів результуючого сигналу акустичної емісії.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2014-07-04
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/6796
 
Source Вестник Национального авиационного университета; Том 59, № 2 (2014); 73-81
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 59, № 2 (2014); 73-81
Proceedings of National Aviation University; Том 59, № 2 (2014); 73-81
 
Language uk
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).