Запис Детальніше

ХРОНОПСИХОЛОГИЧЕСКОЕ ПРОГНОЗИРОВАНИЕ ТЕЧЕНИЯ ПУЛЬМОНОЛОГИЧЕСКИХ ЗАБОЛЕВАНИЙ

Институционный репозиторий Киевского университета имени Бориса Гринченко

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Relation http://elibrary.kubg.edu.ua/4969/
 
Title ХРОНОПСИХОЛОГИЧЕСКОЕ ПРОГНОЗИРОВАНИЕ ТЕЧЕНИЯ ПУЛЬМОНОЛОГИЧЕСКИХ ЗАБОЛЕВАНИЙ
HRONOPSIHOLOGICHESKOE PROGNOSIS OF PULMONARY DISEASES
ХРОНОПСИХОЛОГІЧНЕ ПРОГНОЗУВАННЯ ПЕРЕБІГУ ПУЛЬМОНОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
 
Creator Савенкова, Ірина Іванівна
 
Subject Збірники наукових праць
 
Description В статье представлены результаты исследования проявлений «С-метрики» на примере пульмонологических расстройств в разные периоды болезни.
Экспериментально доказано, что обострения заболевания совпадают или с концом текущего большого биологического цикла, или с концом его текущей четверти. Результаты исследования убеждают, что у разных индивидов их «предпочитаемая» болезнь проявляется с определенной «С-периодичностью», когда организм находится в минимуме своих возможностей.
The results of the study manifestations of the "C-metric" for example, pulmonary disorders in different periods of the disease.
Experimentally proved that the acute illness or coincide with the end of the current large biological cycle, or to the end of its current quarter. Results of the study are convinced that different individuals of their "preferred" the disease manifests itself with a certain "C-frequency" when the body is at a minimum of its features.
У статті представлені результати дослідження прояву «С-метрики» на прикладі пульмонологічних розладів у різні періоди хвороби (загострення, реконвалесценції та ремісії).
Експериментально доведено, що місце найменшого опору виявляється найбільш враженим на кінці тривалого великого біологічного циклу або їх тривалих чвертей.
Результати дослідження переконують, що для більшості обстежених хворих на психосоматичні захворювання загальним є те, що клінічні прояви хвороби не тільки співпадають з кінцем чверті тривалих циклів та й з їх кінцями, але і починають повторюватися з періодичністю ¼С, ½С, 1/16С, ¾С в залежності від належності до типологічної групи. Хвороба приймає хронічний характер, тому що не діагностується на ранніх етапах онтогенезу.
 
Date 2014
 
Type Стаття
PeerReviewed
 
Format text
 
Language uk
 
Rights
 
Identifier http://elibrary.kubg.edu.ua/4969/1/I_Savenkova_VXNUIBHK_12_KSPKIO_IL.pdf
Савенкова, Ірина Іванівна (2014) ХРОНОПСИХОЛОГІЧНЕ ПРОГНОЗУВАННЯ ПЕРЕБІГУ ПУЛЬМОНОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ Вісник Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна (12). с. 112-126. ISSN 2072-4772