Запис Детальніше

Оптимізація банківських кредитних ставок.

NUBIP Library

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Оптимізація банківських кредитних ставок.
 
Creator Кравченко, А.С.
 
Subject 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит
336 Фінанси
 
Description Дисертаційна робота присвячена комплексному детальному дослідженню теоретичних і прикладних, засад, методів формування рівня кредитних ставок загалом та в довгостроковому банківському кредитуванні аграрних підприємств зокрема.
Досліджено сутність кредитної ставки як ціни кредиту, представлено розмежування та систематизацію опосередкованих та безпосередніх факторів впливу на рівень кредитної ставки. Досліджено зарубіжний досвід методів управління кредитними ставками, обґрунтовано оптимальність методу математичного моделювання необхідної кредитної ставки.
Оцінено тенденції банківського кредитування, зокрема довгострокового кредитування аграрних підприємств та динаміку кредитних ставок в Україні за 18 років, визначено вплив найважливіших факторів на рівень кредитної ставки. Виявлено фактори впливу на обсяги довгострокового банківського кредитування аграрних підприємств. Удосконалено методику аналізу рівня кредитних ставок на основі застосування моделі необхідної кредитної ставки та виявлення впливу факторів на рівень кредитних ставок шляхом визначення коефіцієнтів еластичності; зпрогнозовано розвиток кредитного ринку та динаміки кредитних ставок у перспективі; обґрунтовано вибір економіко-математичної моделі для визначення рівня необхідної кредитної ставки для оптимізації кредитних ставок на ринку банківських кредитів; розроблено оригінальну економіко-математичну модель оптимізації кредитного портфеля банку з урахуванням особливостей підприємств-позичальників та видів кредиту за строками надання.
 
Date 2011-06-22
 
Type Дисертація
NonPeerReviewed
 
Format application/pdf
 
Identifier http://elibrary.nubip.edu.ua/7816/1/aref_%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%90.%D0%A1._22.06.pdf
Кравченко, А.С. (2011) Оптимізація банківських кредитних ставок. PhD thesis, Робота виконана в Національному університеті біоресурсів і природокористування України Кабінету Міністрів України.
 
Relation http://elibrary.nubip.edu.ua/7816/