Продуктивність сортів ячменю ярого пивоварного, залежно від норм висіву насіння на чорноземах типових у Васильківському районі, Київської області.
NUBIP Library
Переглянути архів Інформація| Поле | Співвідношення | |
| Title |
Продуктивність сортів ячменю ярого пивоварного, залежно від норм висіву насіння на чорноземах типових у Васильківському районі, Київської області.
|
|
| Creator |
Мельнічук , Віталій Володимирович
|
|
| Subject |
631.8 Добрива. Збагачення органічних і неорганічних добрив. Стимулювання росту рослин. Ростові речовини. Рослинні стимулятори
Виробництво та маркетинг продукції зернових культур Виробнича спеціалізація 633.1 Хлібні злаки. Зернові культури |
|
| Description |
Проведено дослідження та зроблено аналіз впливу наноматеріалів на урожай та якість зерна ячменю ярого у стаціонарному досліді кафедри рослинництва, розташованому у ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція» Васильківського району Київської області.
|
|
| Date |
2012-05-17
|
|
| Type |
Дисертація
NonPeerReviewed |
|
| Format |
application/msword
|
|
| Identifier |
http://elibrary.nubip.edu.ua/13374/1/Melnichuk.doc
Мельнічук , Віталій Володимирович (2012) Продуктивність сортів ячменю ярого пивоварного, залежно від норм висіву насіння на чорноземах типових у Васильківському районі, Київської області. Магістра thesis, ННІ рослинництва, екології і біотехнологій. |
|
| Relation |
http://elibrary.nubip.edu.ua/13374/
|
|