Запис Детальніше

The stochastic functional characteristics of radioelectronic devices

Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування.

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title The stochastic functional characteristics of radioelectronic devices
Стохастические функциональные характеристики радиоэлектронных аппаратов
Стохастичні функціональні характеристики радіоелектронних апаратів
 
Creator Uvarov, B. M.; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
Zinkovskiy, J. F.; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
 
Subject physical processes in RED; stochastic differential equations; functional characteristics.
физические процессы в РЭА; стохастические дифференциальные уравнения; функциональные характеристики.
фізичні процеси у РЕА; стохастичні диференціальні рівняння; функціональні характеристики.
 
Description The models of physical processes in radio electronic devices (RED) as the stochastic differential equations are considered. Is shown, that all physical processes in RED - stochastic, and functional characteristics of devices should be submitted by functions with stochastic by parameters. The stochastic differential equations for electromagnetic, electrical, mechanical, thermal processes are given and the methods of reception of their decisions are offered on the basis of the determined models. The examples of reception of the functional characteristics are given at mechanical and thermal influences.
Рассмотрены модели физических процессов в радиоэлектронных аппаратах (РЭА) в виде стохастических дифференциальных уравнений. Показано, что все физические процессы в РЭА – стохастические, а функциональные характеристики аппаратов должны быть представлены функциями с вероятностными показателями. Приведены стохастические дифференциальные уравнения для электромагнитных, электрических, механических, тепловых процессов и предложены методы получения их решений на основе детерминированных моделей. Приведены примеры получения функциональных характеристик при механических и тепловых воздействиях.
Розглянутi моделі фізичних процесів у радіоелектронних апаратах (РЕА) у вигляді стохастичних диференціальних рівнянь. Показано, що всі фізичні процеси у РЕА є стохастичними, а функціональні характеристики апаратів повинні бути представлені функціями з імовірнісними показниками. Наведені стохастичні диференціальні рівняння для електромагнітних, електричних, механічних, теплових процесів та запропоновані методи одержання їх розв’язків на основі детермінованих моделей. Наведені приклади визначення функціональних характеристик за дії механічних та теплових впливів.
 
Publisher National Technical University of Ukraine
 
Date 2011-03-01
 
Type info:eu-repo/semantics/article
info:eu-repo/semantics/publishedVersion
 
Format application/pdf
 
Identifier http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/91
 
Source BULLETIN of National Technical University of Ukraine. Series RADIOTECHNIQUE. RADIOAPPARATUS BUILDING; № 44 (2011); 136-147
Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування; № 44 (2011); 136-147
Вестник НТУУ "КПИ". Серия Радиотехника, Радиоаппаратостроение; № 44 (2011); 136-147
 
Language ukr
 
Relation http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/91/87
 
Rights 1.  Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).