Запис Детальніше

Processing features of audio and video files

Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування.

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Processing features of audio and video files
Особенности обработки аудио- и видеофайлов
Особливості обробки аудіо- та відеофайлів
 
Creator Vydalko, E. N.; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
 
Subject digital video recording; digital signal converting; digital cable TV; convert video stream
цифровая видеозапись; конвертация цифрового сигнала; цифровое кабельное телевидение; конвертация видеопотока
цифровий відеозапис; перетворення цифрового сигналу; цифрове кабельне телебачення; перетворення відеопотоку
 
Description Currently the analog videotape recorders using is a thing of the past. Therefore, digital video recording became actual and attractive for the users who put image quality above all else. It is important to make a video recording in digital format without digital signal into analog signal converting. The last leads to a significant loss of quality records. A program processes video stream of digital cable TV is described in this article. Also it can convert video stream of digital cable TV into a format that can easily be used by any computer or DVD-player in digital form.
В настоящее время использование аналоговых видеомагнитофонов отошло в прошлое. В связи с этим, цифровая видеозапись стала актуальной и привлекательной для пользователей, которые качество изображения ставят превыше всего. Для этого очень важно сделать видеозапись непосредственно в "цифре", без превращения цифрового сигнала в промежуточный аналоговый с последующим затем превращением в цифровой сигнал, что приводит к существенной потере качества записи. В данной статье рассмотрена программа, при помощи которой можно обрабатывать и монтировать видеопоток цифрового кабельного телевидения, а также превращать его в формат, который легко может быть использован любым компьютерным или DVD-проигрователем, непосредственно в цифровом виде.
Наразі аналогові відеомагнітофони відійшли у минуле. У зв’язку з цим, цифровий відеозапис є актуальним і привабливим для користувачів, які дуже цінують якість зображення. Для цього важливим є зробити відеозапис безпосередньо у "цифрі", без перетворення його у проміжковий аналоговий, а потім знову у цифровий сигнал, що негативно впливає на якість запису. У вищезазначеній статті розглянуто програму, за допомогою якої стає можливим обробляти та монтувати відеопотік цифрового кабельного телебачення та перетворювати його у формат, який легко може бути використаний будь-яким комп’ютерним або DVD-програвачем, безпосередньо у цифровому вигляді.
 
Publisher National Technical University of Ukraine
 
Date 2012-11-29
 
Type info:eu-repo/semantics/article
info:eu-repo/semantics/publishedVersion
 
Format application/pdf
 
Identifier http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/284
 
Source BULLETIN of National Technical University of Ukraine. Series RADIOTECHNIQUE. RADIOAPPARATUS BUILDING; № 50 (2012); 147-153
Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування; № 50 (2012); 147-153
Вестник НТУУ "КПИ". Серия Радиотехника, Радиоаппаратостроение; № 50 (2012); 147-153
 
Language ukr
 
Relation http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/284/279
 
Rights 1.  Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).