Запис Детальніше

A simple lower bound of estimating of the checking symbols quantity

Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування.

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title A simple lower bound of estimating of the checking symbols quantity
Простая нижняя граница количества проверочных символов в блочных кодах
Проста нижня границя кількості перевірочних символів у блокових кодах
 
Creator Tsurko, D. Y.; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
Starkov, M. O.; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
 
Subject Block coding; the Plotkin bound; minimum code distance
Блочное кодирование; граница Плоткина; минимальное кодовое расстояние
Блокове кодування; границя Плоткіна; мінімальна кодова відстань
 
Description Based on boundary of minimum code distance has been found the boundary value of checking symbols in block codes with a given  number of correcting errors. Has been ana- lyzed the derived simple bound in relation to some well-known BCH codes. The obtained bound is valid except when the quantity of checking symbols is a maximum. Has been shown that estimate of the number of checking symbols with a given number of corrected errors is accurate only for highly secure codes.
На основе границы минимального кодового расстояния было найдено граничное значение проверочных символов для блочных кодов при заданном количестве исправляемых ошибок. Был произведен анализ выведенной простой границы по отношению к некоторым известным БЧХ кодам. Для данных кодов полученная граница имеет место, за исключением случаев, когда количество проверочных символов максимально. Показано, что оценка количества проверочных символов при заданном числе исправляемых ошибок, является точной только для хорошо защищенных кодов.
На основі границі мінімальної кодової відстані було знайдено граничне значення перевірочних символів для блокових кодів при заданій кількості помилок, які можна виправити. Був проведений аналіз отриманої простої границі по відношенню до деяких відомих БЧХ кодів. Для даних кодів отримана границя має місце за виключенням випадків, коли кількість перевірочних символів коду максимальна. Показано, що оцінка кількості перевірочних символів по відношенню до заданого числа помилок у коді, що можуть бути виправлені, є точною лише для добре захищених кодів.
 
Publisher National Technical University of Ukraine
 
Date 2011-10-01
 
Type info:eu-repo/semantics/article
info:eu-repo/semantics/publishedVersion
 
Format application/pdf
 
Identifier http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/339
 
Source BULLETIN of National Technical University of Ukraine. Series RADIOTECHNIQUE. RADIOAPPARATUS BUILDING; № 46 (2011); 100-104
Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування; № 46 (2011); 100-104
Вестник НТУУ "КПИ". Серия Радиотехника, Радиоаппаратостроение; № 46 (2011); 100-104
 
Language ukr
 
Relation http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/339/325
 
Rights 1.  Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).