Запис Детальніше

Является ли наш мир трехмерным?

Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування.

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Является ли наш мир трехмерным?
Is Our World Three-Dimentional?
Чи тривимірним є наш світ?
 
Creator Demjanenko, P. O.; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
Zinkovskiy, Yu. F.; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
 
Subject электромагнитные волны; время; пространство
electromagnetics waves; time; spase
електромагнітні хвилі; час; простір
 
Description Анализ природы электромагнитных волн дал возможность рассматривать Наш Мир, как трехмерное нестационарное образования, в котором время играет роль причиннообразующего фактора.
Аnalysing of the nature of electromagnetic waves allows to consider an Our World as threedimension non-stationary substation, where a time is a essential factor.
Аналіз природи електромагнітних хвиль дав можливість розглядати Наш Світ, як тривимірне нестаціонарне утворення, в якому час відіграє роль чинника.
 
Publisher National Technical University of Ukraine
 
Date 2009-03-30
 
Type info:eu-repo/semantics/article
info:eu-repo/semantics/publishedVersion
 
Format application/pdf
 
Identifier http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/433
 
Source BULLETIN of National Technical University of Ukraine. Series RADIOTECHNIQUE. RADIOAPPARATUS BUILDING; № 38 (2009); 148-155
Вісник НТУУ "КПІ". Серія Радіотехніка, Радіоапаратобудування; № 38 (2009); 148-155
Вестник НТУУ "КПИ". Серия Радиотехника, Радиоаппаратостроение; № 38 (2009); 148-155
 
Language ukr
 
Relation http://radap.kpi.ua/radiotechnique/article/view/433/413
 
Rights 1.  Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).