Формування єдиного науково-інформаційного простору України: здобутки і проблеми розвитку
Vernadsky National Library of Ukraine
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
Формування єдиного науково-інформаційного простору України: здобутки і проблеми розвитку
|
|
Creator |
Литвин, В.М.
|
|
Subject |
З виступів на міжнародній науковій конференції "Роль бібліотек у формуванні єдиного науково-інформаційного простору України"
|
|
Description |
Висвітлено особливості вирішення однієї з глобальних проблем епохи інформатизації - створення та використання інформаційних ресурсів, необхідних для сталого розвитку суспільства. Наведено статистичні дані щодо діяльності бібліотек України. Визначено ближні, середні та дальні перспективи розвитку бібліотечної справи в країні. Показано, що ближні перспективи пов'язані з приведенням чинних законодавчих актів у відповідність до потреб бібліотек, суспільства та кожного читача, середні - стосуються проблем виконання окремих програм і проектів, спрямованих на удосконалення та модернізацію окремих сфер бібліотечної галузі, дальні - пов'язані з будовою в державі європейської моделі публічних бібліотек. Обгрунтовано необхідність випереджувального становлення головної бібліотеки української держави - Національної бібліотеки ім. В.І.Вернадського як інформаційного центру та соціокультурної системи суспільства.
|
|
Date |
2008-07-09T13:50:47Z
2008-07-09T13:50:47Z 2006 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
Формування єдиного науково-інформаційного простору України: здобутки та проблеми розвитку / В. Литвин // Бібл. вісн. — 2006. — N 6. — С. 43-48. — укp.
1029-7200 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/961 |
|
Language |
uk
|
|
Publisher |
Національна бібліотека України ім.В.І.Вернадського
|
|