Запис Детальніше

Мовне сприйняття рослинного світу у творчості Тараса Шевченка та в польській фразеології: лінгвокультурологічний аспект

Vernadsky National Library of Ukraine

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Мовне сприйняття рослинного світу у творчості Тараса Шевченка та в польській фразеології: лінгвокультурологічний аспект
 
Creator Доброльожа, Г.
 
Subject Мовознавство
 
Description В статті з’ясовується символіка концептів рослинного світу у творчості Т. Шевченка та в поліській компаративній фразеології.
В статье объясняется символика концептов растительного мира в творчестве Тараса Шевченко и в полесской компаративной фразеологии.
The symbolism of flora’s concept in the works of Taras Shevchenko and Polissya.
 
Date 2012-10-11T19:40:18Z
2012-10-11T19:40:18Z
2010
 
Type Article
 
Identifier Мовне сприйняття рослинного світу у творчості Тараса Шевченка та в польській фразеології: лінгвокультурологічний аспект / Г. Доброльожа // Волинь-Житомирщина. Історико-філологічний збірник з регіональних проблем. — 2010. — № 21. — С. 232-243. — Бібліогр.: 5 назв. — укp.
XXXX-0097
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/37436
811.161.2’373:[39:667-12]
 
Language uk
 
Relation Волинь-Житомирщина. Історико-філологічний збірник з регіональних проблем
 
Publisher Інститут української мови НАН України