Запис Детальніше

Періодичні розв'язки функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівнянь вищих порядків

Vernadsky National Library of Ukraine

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Періодичні розв'язки функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівнянь вищих порядків
 
Creator Єрьоменко, В.О.
 
Description Встановлено достатні умови існування періодичних розв’язків функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціального рівняння вищих порядків для довільної періодичної неоднорідності.
We establish sufficient conditions for the existence of periodic solutions of function-singular perturbations of linear higher-order differential equations for arbitrary periodic inhomogeneity.
 
Date 2013-09-04T14:44:46Z
2013-09-04T14:44:46Z
2012
 
Type Article
 
Identifier Періодичні розв'язки функціонально-сингулярно збурених лінійних звичайних диференціальних рівнянь вищих порядків / В.О. Єрьоменко // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2012. — Вип. 6. — С. 97-113. — Бібліогр.: 11 назв. — укр.
XXXX-0059
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/48825
517.919
 
Language uk
 
Relation Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки
 
Publisher Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України