Запис Детальніше

Устойчивость диффузионных стохастических функционально-дифференциальных уравнений с марковскими параметрами

Vernadsky National Library of Ukraine

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Устойчивость диффузионных стохастических функционально-дифференциальных уравнений с марковскими параметрами
 
Creator Королюк, В.С.
Ясинский, В.К.
Юрченко, И.В.
 
Subject Системный анализ
 
Description Обгрунтовано другий метод Ляпунова для дифузійних стохастичних функціонально-диференціальних рівнянь з марковськими параметрами, що являють собою узагальнення аналогічних результатів для стохастичних дифузійних рівнянь без післядії. Доказано аналоги теорем Ляпунова про стійкість, що є узагальненням результатів для систем з кінцевою післядією.
 
Date 2014-12-14T15:36:56Z
2014-12-14T15:36:56Z
2008
 
Type Article
 
Identifier Устойчивость диффузионных стохастических функционально-дифференциальных уравнений с марковскими параметрами / В.С. Королюк, В.К. Ясинский, И.К. Юрченко // Кибернетика и системный анализ. — 2008. — № 1. — С. 74-88. — Бібліогр.: 13 назв. — рос.
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/71923
519.21
 
Language ru
 
Relation Кибернетика и системный анализ
 
Publisher Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України