Теоретическое исследование одного численного метода решения задачи конвективной диффузии
Vernadsky National Library of Ukraine
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
Теоретическое исследование одного численного метода решения задачи конвективной диффузии
|
|
Creator |
Прусов, В.А.
Дорошенко, А.Е. Черныш, Р.И. Гук, Л.Н. |
|
Subject |
Системный анализ
|
|
Description |
Проведено теоретичне дослідження апроксимації, стійкості, збіжності, монотонності, дисипативних і дисперсійних властивостей методу. Просторова сітка вважається нерівномірною. Розглянуто випадок застосування методу для задачі з третьою крайовою умовою. Наведено оцінку обчислювальної складності алгоритму.
|
|
Date |
2014-12-15T22:26:09Z
2014-12-15T22:26:09Z 2008 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
Теоретическое исследование одного численного метода решения задачи конвективной диффузии / В.А. Прусов, А.Е. Дорошенко, Р.И. Черныш, Л.Н. Гук // Кибернетика и системный анализ. — 2008. — № 2. — С. 161-170. — Бібліогр.: 9 назв. — рос.
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/72007 004.75 |
|
Language |
ru
|
|
Relation |
Кибернетика и системный анализ
|
|
Publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
|
|