Запис Детальніше

Покрытия множеств и отношение толерантности

Vernadsky National Library of Ukraine

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Покрытия множеств и отношение толерантности
 
Creator Герасин, С.Н.
Шляхов, В.В.
Яковлев, С.В.
 
Subject Кибернетика
 
Description Досліджено властивості відношення толерантності та відповідних класів толерантності. Показано, що класи толерантності утворюють покриття множини носія. Розглянуто випадок, коли толерантність індукується довільним функціональним відношенням. Доведено умови, за яких має місце збіг класів толерантності та класів еквівалентності.
 
Date 2014-12-16T19:17:09Z
2014-12-16T19:17:09Z
2008
 
Type Article
 
Identifier Покрытия множеств и отношение толерантности / С.Н. Герасин, В.В. Шляхов, С.В. Яковлев // Кибернетика и системный анализ. — 2008. — № 3. — С. 29-38. — Бібліогр.: 7 назв. — рос.
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/72061
51.000.57
 
Language ru
 
Relation Кибернетика и системный анализ
 
Publisher Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України