Запис Детальніше

Об одном методе эффективного вычисления оптимальных оценок в задачах экстраполяции решений нелинейных эволюционных дифференциальных уравнений в гильбертовом пространстве. I

Vernadsky National Library of Ukraine

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Об одном методе эффективного вычисления оптимальных оценок в задачах экстраполяции решений нелинейных эволюционных дифференциальных уравнений в гильбертовом пространстве. I
 
Creator Фомин-Шаташвили, А.А.
Шаташвили, А.Д.
 
Subject Системный анализ
 
Description Розглянуто задачу оптимальної екстраполяції випадкового процесу зі значеннями в деякому сепарабельному гільбертовому просторі. Для випадкових процесів із обмеженими моментами другого порядку виведено формули для ефективного обчислення оптимальних відносно мінімуму середньоквадратичного відхилення оцінок у задачах екстраполяції (прогнозу) випадкових процесів.З використанням загального алгоритму для обчислення оптимального прогнозу випадкового процесу, у явному вигляді знайдено оптимальну оцінку екстраполяції для розв'язку нелінійного еволюційного диференціального рівняння в гільбертовому просторі H з необмеженими лінійними операторами. Якщо диференціальне рівняння містить малу нелінійність, ця оцінка розкладається за ступенями малого параметра.
 
Date 2014-12-19T22:16:40Z
2014-12-19T22:16:40Z
2008
 
Type Article
 
Identifier Об одном методе эффективного вычисления оптимальных оценок в задачах экстраполяции решений нелинейных эволюционных дифференциальных уравнений в гильбертовом пространстве. I / А.А. Фомин-Шаташвили, А.Д. Шаташвили // Кибернетика и системный анализ. — 2008. — № 3. — С. 149-157. — Бібліогр.: 48 назв. — рос.
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/72215
519.21
 
Language ru
 
Relation Кибернетика и системный анализ
 
Publisher Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України