Запис Детальніше

Категорные свойства разрешимости одного класса задач минимизации

Vernadsky National Library of Ukraine

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Категорные свойства разрешимости одного класса задач минимизации
 
Creator Семенов, В.В.
 
Subject Системный анализ
 
Description Розглянуто задачу мінімізації на замкненій підмножині X рефлексивного банахова простору E напівнеперервного знизу функціоналу збуреного функціоналом Мінковського замкненого обмеженого опуклого околу нуля, що має властивість Кадеця - Клі. Доведено, що множина параметрів, за яких задача має розв'язок, містить щільну в E \ X підмножину типу Gδ. Показано, що умову рефлексивності та умову наявності у цього околу властивості Кадеця - Клі не можна послабити. Розглянуто застосування до задач оптимізації лінійних систем з векторним критерієм якості.
 
Date 2014-12-19T21:49:15Z
2014-12-19T21:49:15Z
2011
 
Type Article
 
Identifier Категорные свойства разрешимости одного класса задач минимизации / В.В. Семенов // Кибернетика и системный анализ. — 2011. — № 1. — С. 104-115. — Бібліогр.: 18 назв. — рос.
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/72206
 
Language ru
 
Relation Кибернетика и системный анализ
 
Publisher Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України