Математические модели оптимизации страхового дела
Vernadsky National Library of Ukraine
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
Математические модели оптимизации страхового дела
|
|
Creator |
Норкин, Б.В.
|
|
Subject |
Системный анализ
|
|
Description |
Розглянуто новий підхід до наближеної оптимізації страхового бізнесу, що полягає в оптимізації чистого прибутку (дивідендів) компанії у разі обмеження на ймовірність розорення. Ймовірність замінюється на її експоненційну оцінку зверху. Це дозволяє виключити складне ймовірнісне обмеження і декомпозувати задачу за окремими напрямками бізнесу. Таким способом наближено розв'язання задачі оптимізації тарифів, страхового портфеля, договорів перестрахування та оперативного керування компанією.
|
|
Date |
2014-12-19T22:04:17Z
2014-12-19T22:04:17Z 2011 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
Математические модели оптимизации страхового дела / Б.В. Норкин // Кибернетика и системный анализ. — 2011. — № 1. — С. 128-145. — Бібліогр.: 15 назв. — рос.
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/72208 519.21 |
|
Language |
ru
|
|
Relation |
Кибернетика и системный анализ
|
|
Publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
|
|