Запис Детальніше

Узгодження характеристик привода та варіатора наземної пневматичної катапульти

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Узгодження характеристик привода та варіатора наземної пневматичної катапульти
Согласование характеристик привода и вариатора наземной пневматической катапульты
MATCHING OF DRIVE AND VARIATOR CHARACTERISTICS OF GROUND PNEUMATIC CATAPULT
 
Creator Sereda, Vladislav; National Aerospace University N. E. Zhukovski «Kharkov Aviation Institute»
 
Subject
безпілотний літальний апарат; варіатор; гранично припустиме стартове перевантаження; поліспаст; пусковий пристрій
629.7.014-519.085.24

беспилотный летательный аппарат; вариатор; полиспаст; предельно допустимая стартовая перегрузка
629.7.014-519.085.24

launching device; maximum allowable launching acceleration; polyspast; unmanned aerial vehicle; variator
629.7.014-519.085.24
 
Description Викладено спосіб забезпечення постійного стартового перевантаження пневматичного наземного пускового пристрою за допомогою модернізації гнучкою трансмісії. Вказано принципові відмінності та основні переваги досліджуваного поліспаста по відношенню до варіатору копірного типу. Отримано початкове й кінцеве значення кута нахилу троса поліспаста, що забезпечують рівність зусилля яка діє на безпілотний літальний апарат у момент зрушування і сходу з направляючої. Наведено основні газотермодінамічні та динамічні параметри розширювальної машині приводу катапульти.
Изложен способ обеспечения постоянной стартовой перегрузки пневматического наземного пускового устройства посредством модернизации гибкой трансмиссии. Указаны принципиальные отличия и основные преимущества исследуемого полиспаста по отношению к вариатору копирного типа. Получены начальное иконечное значения угла наклона троса полиспаста, обеспечивающие равенство усилия, действующего на беспилотный летательный аппарат в момент страгивания и схода с направляющей. Приведены основные газотермодинамические и динамические параметры в расширительной машине привода катапульты.
The article represents a method of providing a permanent starting overload of pneumatic ground launching device through the modernization of flexible transmission. We show fundamental differences and the main advantages of the investigated polyspast in relation to the cam variator type. Initial and final values of the angle of inclination of the polyspast rope to ensure equal force on the unmanned aerial vehicle in the starting torque and exitfrom the guide were received. The main gas-thermodynamic and dynamic parameters in the expansion drive machine of catapult were provided.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2015-10-13
 
Type


 
Format application/pdf
application/pdf
application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/9018
 
Source Вестник Национального авиационного университета; Том 64, № 3 (2015); 76-82
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 64, № 3 (2015); 76-82
Proceedings of National Aviation University; Том 64, № 3 (2015); 76-82
 
Language uk
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).