Роль учителя-словесника в організації позакласної роботи з української мови у сучасній школі
Институционный репозиторий Киевского университета имени Бориса Гринченко
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Relation |
http://elibrary.kubg.edu.ua/11352/
|
|
Title |
Роль учителя-словесника в організації позакласної роботи з української мови у сучасній школі
— — |
|
Creator |
Александрова, Валентина Федорівна
|
|
Subject |
Міжнародні
|
|
Description |
Позаурочна діяльність є складовою частиною навчально-виховного процесу і однією із форм організації вільного часу учнів. Позаурочна діяльність сьогодні - це діяльність, організована в позаурочний час для задоволення потреб учнів у змістовному дозвіллі, їх участь у самоврядуванні та суспільно корисній діяльності. Сьогодні, у зв'язку з переходом на нові стандарти другого покоління, відбувається вдосконалення позаурочної діяльності. Справжня модель створює умови для соціального, культурного і професійного самовизначення, творчої самореалізації особистості дитини.
— — |
|
Date |
2015-06
|
|
Type |
Стаття
NonPeerReviewed |
|
Format |
text
|
|
Language |
uk
|
|
Identifier |
http://elibrary.kubg.edu.ua/11352/1/V_Aleksandrova_konference.pdf
Александрова, Валентина Федорівна (2015) Роль учителя-словесника в організації позакласної роботи з української мови у сучасній школі Матеріали XIV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах Європи та Азії». с. 439-442. |
|