Запис Детальніше

Методичні рекомендації до виконання курсових робіт з дисципліни «Екологічна економіка» для студентів напряму підготовки 1801 «Специфічні категорії» спеціальності 8.18010017 «Економіка довкілля і природних ресурсів» освітньо-професійного рівня «Магістр».

Репозиторій ВНАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Методичні рекомендації до виконання курсових робіт з дисципліни «Екологічна економіка» для студентів напряму підготовки 1801 «Специфічні категорії» спеціальності 8.18010017 «Економіка довкілля і природних ресурсів» освітньо-професійного рівня «Магістр».
 
Creator Фостолович В. А.
 
Subject Методичні вказівки
Методичні матеріали/ Вінницький національний аграрний університет/
 
Description Методичні рекомендації до виконання курсових робіт з дисципліни «Екологічна економіка» призначена для використання студентами денної та заочної форми навчання економічного факультету освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр», галузь знань 0305 «Економіка та підприємництво», напряму підготовки 8.18010017 "Економіка довкілля і природних ресурсів"
В умовах глобалізації та транснаціонального співробітництва важливим є оптимізація організаційної структури технологічної підготовки виробництва для виконання еколого-економічного напрямку розвитку держави та вимог міжнародного співробітництва. Аналіз теоретичного розробок в галузі сучасної економіки проводиться з метою розробки методичних підходів до оптимізації організаційної структури підприємства, де можливим буде реалізувати еколого-зорієнтовану діяльність. Досліджуючи вплив зовнішніх і внутрішніх факторів, їх систематизація дозволяють розробити спеціальні методи оптимізації організаційної структури, використовуючи економіко-математичне моделювання і якісний підхід до оптимізації складаний динамічних систем, якою є як технологічна підготовка виробництва, так і системи управління, основаної на еколого-економічній стратегії розвитку. Розробка рекомендацій дозволить оптимізувати систему управління підприємством, на основі застосування сучасних методів оцінок та аналізу приймати науково-обгрунтовані економічно доцільні та екологічно зорієнтовані управлінські рішення, оптимізувати механізм міжнародного співробітництва, уможливити залучення іноземних ресурсів на виконання програм та планів розвитку підприємства, ефективно використовувати економічні ресурси підприємства.
На основі системного аналізу системи технологічної підготовки виробництва обґрунтована універсальність підходу до оптимізації організаційної структури підготовки виробництва.
 
Date 2016-02-24
2016-02-24
2016
 
Type
 
Identifier http://repository.vsau.org/getfile/10297
 
Language uk_UA
 
Relation http://repository.vsau.org/card.php?id=10297