Створімо краєзнавчі програми. Бесіда ентузіаста і скептика про програму “Я — киянин”
Институционный репозиторий Киевского университета имени Бориса Гринченко
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Relation |
http://elibrary.kubg.edu.ua/16198/
|
|
Title |
Створімо краєзнавчі програми. Бесіда ентузіаста і скептика про програму “Я — киянин”
Создадим краеведческие программы. Беседа энтузиаста и скептика о программе "Я - киевлянин" Us make local history programs. Conversation enthusiast and skeptic about the program "I - from Kiev" |
|
Creator |
Гончаренко, Алла Миколаївна
|
|
Subject |
Інші (не входять ні до фахових ні до наукових)
|
|
Description |
Створення першої регіональної програми для дошкільників великого міста – ще один виклик для педагогів. Стаття побудована у формі діалогу між прихильником програми та песимістом, які різнобічно її обговорюють, дошукуючись позитивного та негативного, необхідного та зайвого для роботи з дітьми.
Создание первой региональной программы для дошкольников большого города - еще один вызов для педагогов. Статья построена в форме диалога между сторонником программы и пессимистом, которые разносторонне ее обсуждают, выискивая положительное и отрицательное, необходимое и лишнее для работы с детьми. Creation of the first regional program for preschoolers big city - another challenge for educators. Article built in the form of a dialogue between a pessimist and a supporter of the program, which it broadly discuss doshukuyuchys positive and negative, necessary and unnecessary for children. |
|
Publisher |
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
|
|
Date |
2016
|
|
Type |
Стаття
NonPeerReviewed |
|
Format |
text
|
|
Language |
uk
|
|
Identifier |
http://elibrary.kubg.edu.ua/16198/1/A_Goncharenko_DV_5_IPPO.pdf
Гончаренко, Алла Миколаївна (2016) Створімо краєзнавчі програми. Бесіда ентузіаста і скептика про програму “Я — киянин” Дошкільне виховання (5). с. 6-7. ISSN 0321-1401 |
|