Застосування теорії нечітких множин до задач управління інтелектуальним споживчим капіталом
Електронний архів E-archive DonNTU – (Electronic archive Donetsk National Technical University)
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
Застосування теорії нечітких множин до задач управління інтелектуальним споживчим капіталом
|
|
Creator |
Журавльова, І.В.
|
|
Date |
2010-12-01T12:03:12Z
2010-12-01T12:03:12Z 2007 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
Наукові праці Донецького національного технічного університету. Серія: економічна. Випуск 33 - Донецьк, ДонНТУ, 2007. - С. 126 - 131
http://ea.donntu.edu.ua/handle/123456789/322 |
|
Language |
other
|
|
Relation |
Економічна;20
|
|
Publisher |
Донецький національний технічний університет
|
|