Запис Детальніше

Интегралы движения уравнения Кортевега–де Фриза в классе решений типа ступеньки

Vernadsky National Library of Ukraine

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Интегралы движения уравнения Кортевега–де Фриза в классе решений типа ступеньки
 
Creator Андреев, К.Н.
 
Subject Математика
 
Description Рассмотрена задача Коши для уравнения Кортевега–де Фриза с начальными данными типа ступеньки. Построены регуляризованные интегралы движения и получено их
представление через данные рассеяния соответствующего уравнения Шредингера.
Розглянуто задачу Коші для рівняння Кортевега–де Фріза з початковими даними типу
сходинки. Побудовано регуляризовані інтеграли руху та отримано їх вираз через дані розсіювання відповідного рівняння Шредінгера.
We study the Cauchy problem for the Korteweg–de Vries with steplike initial data. The regilarized
integrals of motion are constructed and expressed via associated scattering data of the Schrödinger
equation.
 
Date 2017-11-06T10:59:40Z
2017-11-06T10:59:40Z
2016
 
Type Article
 
Identifier Интегралы движения уравнения Кортевега–де Фриза в классе решений типа ступеньки / К.Н. Андреев // Доповіді Національної академії наук України. — 2016. — № 9. — С. 7-13. — Бібліогр.: 8 назв. — рос.
1025-6415
DOI: doi.org/10.15407/dopovidi2016.09.007
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/125847
517.94
 
Language ru
 
Relation Доповіді НАН України
 
Publisher Видавничий дім "Академперіодика" НАН України