Використання педагогічної технології "дебати" у процесі професійної підготовки майбутніх фахівців із зв'язків з громадськістю
eKMAIR
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
Використання педагогічної технології "дебати" у процесі професійної підготовки майбутніх фахівців із зв'язків з громадськістю
|
|
Creator |
Рябець, Ірина
|
|
Subject |
дебати як технологія навчання
педагогічна технологія ВНЗ України |
|
Description |
Новий Закон України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 року висуває нові вимоги до вітчизняної педагогічної науки з вдосконалення системи професійної підготовки майбутніх фахівців. Інтенсивний пошук та реалізація більш ефективних форм, методів, засобів і освітніх технологій професійного навчання сприяють практичному вдосконаленню системи професійної підготовки. У цьому контексті результативним є використання сучасної педагогічної технології «дебати», особливо в процесі професійної підготовки майбутніх фахівців соціономічних професій в т. ч. фахівців із зв'язків з громадськістю. |
|
Date |
2015-08-07T10:21:56Z
2015-08-07T10:21:56Z 2015 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
Рябець І. В. Використання педагогічної технології «дебати» у процесі професійної підготовки майбутніх фахівців із зв'язків з громадськістю / Рябець І. В. // Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців : тези доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Хмельницький 21-22 квіт. 2015 р. / Мін-во освіти і науки України [та ін.]. - Хмельницький : [б. в.], 2015. - С. 121-123.
http://ekmair.ukma.edu.ua/handle/123456789/5915 |
|
Language |
ua
|
|