Запис Детальніше

Computer science and computer simulation in preparation of the future architects

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Computer science and computer simulation in preparation of the future architects
ІНФОРМАТИКА ТА ОСНОВИ КОМП’ЮТЕРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ У ПРОЦЕСІ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ АРХІТЕКТОРІВ
 
Creator Бірілло, І. В.; кандидат технічних наук, доцент кафедри дизайну та реклами Київського університету культури
 
Subject сomputer science; modern information technology; computer simulation; architect

інформатика; сучасні інформаційні технології; комп’ютерне моделювання; архітектор
УДК 378.147:72
 
Description The article deals with the problem of the relevance of training of future architects, the role of discipline «Computer science and computer simulation» in preparing future professionals аrchitects. The objectives of the course have been defined and learning outcomes highlighted. Interdisciplinary connections of the discipline in accordance with the curriculum of the National Aviation University (NAU) have been established. They determine the content and rational planning of training to meet the needs, modern requirements, contribute to the improvement of the educational process. The structure, practical orientation, the importance of studying the course of computer science and computer simulation for the formation of architecture students’ basic informatics competencies with the premise of the subsequent formation of their professional competence in informatics have been disclosed
У статті розкрита актуальність проблеми підготовки майбутніх архітекторів,професійний рівень яких повинен відповідати вимогам сьогодення. У роботі розкрита роль навчальної дисципліни «Інформатика і основи комп’ютерного моделювання». Визначено завдання курсу та результати навчання. Встановлено міждисциплінарні зв’язки навчальної дисципліни, у відповідності до навчальних планів Національного авіаційного університету (НАУ), які визначають зміст і раціональне планування навчання з урахуванням потреб, відповідають сучасним вимогам, сприяють удосконаленню навчального процесу, а отже, і підвищенню рівня підготовки фахівців. Розкрито структуру, практичну спрямованість, значення вивчення навчального курсу інформатики і основ комп’ютерного моделювання для формування у студентів-архітекторів базової інформатичної компетентності як базису і обов’язкової передумови наступного формування у них фахово-інформатичної компетентності.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor

 
Date 2014-09-16
 
Type Рецензована стаття
 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/VisnikPP/article/view/10157
10.18372/2411-264X.5.10157
 
Source Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Педагогіка, Психологія; № 5 (2014); 27
Вестник Национального авиационного университета. Серия: Педагогика, Психология; № 5 (2014); 27
Proceedings of the National Aviation University. Series: Pedagogy, Psychology; № 5 (2014); 27
 
Language uk
 
Rights Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через 6 місяців з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).