Запис Детальніше

Рrinciple of relativity in navigation for example doppler meter speed

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title Рrinciple of relativity in navigation for example doppler meter speed
Принцип относительности в навигации на примере допплеровского измерителя скорости
ПРИНЦИП ВІДНОСНОСТІ В НАВІГАЦІЇ НА ПРИКЛАДІ ДОППЛЕРІВСЬКОГО ВИМІРНИКА ШВИДКОСТІ
 
Creator Міхалочкін, М.А.; НАУ, кафедра аеронавігаційних систем
Харченко, В.П.; НАУ, кафедра аеронавігаційних систем
 
Subject


 
Description  There is considered in article the analysis of radio navigation system errors, are determined by the requirements accoroling to the movement of receiver, and transmitter, which are located on the moving objects, i.e. by the “relativists” phenomena; is represented the estimation methodic of acceleration using other Doppler’s device and the acceleration of one aircraft relative to another.
 Проведен анализ ошибок радионавигационных систем, связанных с условиями относительного движения приёмника и передатчика, размещенных на подвижных объектах, т. е. релятивистскими эффектами. Разработана методика оценки ускорения с помощью допплеровского измерителя ускорения одного воздушного судна относительно другого.
 Проведено аналіз похибок радіонавігаційних систем, пов’язаних з умовами відносного руху приймача й передавача, розміщених на рухомих об’єктах, тобто релятивістськими ефектами. Розроблено методику оцінки прискорення з допомогою допплерівського вимірника прискорення одного повітряного корабля відносно іншого.  
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2006-01-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1267
 
Source Вестник Национального авиационного университета; Том 27, № 1 (2006); 41-43
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 27, № 1 (2006); 41-43
Proceedings of National Aviation University; Том 27, № 1 (2006); 41-43
 
Language uk
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).