Запис Детальніше

КРИСТАЛОХІМІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ УТВОРЕННЯ π-ФАЗИ ТА χ-ФАЗИ

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title КРИСТАЛОХІМІЧНІ ПЕРЕДУМОВИ УТВОРЕННЯ π-ФАЗИ ТА χ-ФАЗИ
Crystal formation conditions π-​​phase and χ-phase in the system Fe-mo-c
Кристалохимични предпосылки образования π-фазы и χ-фазы в системе Fе-Mо-C
 
Creator Заславський, О.М.
Веліканова, Т.А.
 
Subject


 
Description  Визначено, що за кристалохімічними критеріями в системі Fe–Mo–C можливе утворення марганцепо-дібних π-фаз та χ-фаз. Ці фази мають споріднену кубічну структуру і являють собою тверді розчини втілення з різним вмістом карбону. Формування цих фаз слід очікувати за високих температур. За нормальних умов у системі Fe–Mo–C їх можна одержати методом швидкісного охолодження розплаву.
 This phases have related cubic structures and represent itself the interstitial  solid solutions with different carbon content. The formation of  this phases most likely must be expected on high temperatures. On normal  conditions this phases can be obtained by high speed cooling  from the  melt.
 Определено, что за кристаллохимических критериями в системе Fe-Mo-C возможно образование марганцепо-подобного π-фаз и χ-фаз. Эти фазы имеют родственную кубическую структуру и представляют собой твердые растворы воплощение с различным содержанием углерода. Формирование этих фаз следует ожидать высоких температур. За нормальных условий в системе Fe-Mo-C их можно получить методом скоростного охлаждения расплава.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2007-02-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1485
 
Source Вестник Национального авиационного университета; Том 32, № 2 (2007); 100-102
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 32, № 2 (2007); 100-102
Proceedings of National Aviation University; Том 32, № 2 (2007); 100-102
 
Language uk
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).