Запис Детальніше

СПОСОБИ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВИКОНАННЯ ПОСАДКИ ЛІТАКА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

Наукові журнали НАУ

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title СПОСОБИ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ВИКОНАННЯ ПОСАДКИ ЛІТАКА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
Ways to improve the safety of landing aircraft in conditions of uncertainty
Способы повышения безопасности выполнения посадки самолета в условиях неопределенности
 
Creator Казак, В.М.
Кравчук, М.П.
Будзинська, Т.В.
Міщерякова, В.Ю.
 
Subject


 
Description  Проаналізовано концепції необхідних навігаційних характеристик для етапу зниження і  посадки літака. Наведено алгоритм керування літальним апаратом в умовах невизначеності, оснований на тунельній концепції виконання посадки з використанням інтелектуальної системи керування на основі нейронечіткого регулятора.
 An analysis of RNP concept at the stage of an aircraft descent and landing was made. Control algorithm of an aircraft under the conditions of uncertainty, based on the tunnel concept of landing performance using an intelligent control system, based on the neural fuzzy-logic regulator, was presented.
 Проанализированы концепции необходимых навигационных характеристик для этапа снижения и посадки самолета. Привела алгоритм управления летательным аппаратом в условиях неопределенности, основанный на туннельной концепции выполнения посадки с использованием интеллектуальной системы управления на основе нейронечеткой регулятора.
 
Publisher National Aviation University
 
Contributor


 
Date 2008-04-01
 
Type


 
Format application/pdf
 
Identifier http://jrnl.nau.edu.ua/index.php/visnik/article/view/1629
 
Source Proceedings of National Aviation University; Том 37, № 4 (2008); 37-40
Вестник Национального авиационного университета; Том 37, № 4 (2008); 37-40
Вісник Національного Авіаційного Університету; Том 37, № 4 (2008); 37-40
 
Language uk
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).