Фрактальнiсть множини розв’язкiв одного класу рiвнянь, якi мiстять функцiю частоти цифр
ENPUIR - електронний архів наукових публікацій Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
Фрактальнiсть множини розв’язкiв одного класу рiвнянь, якi мiстять функцiю частоти цифр
|
|
Creator |
Котова, О. В.
|
|
Subject |
алгоритм
розмiрнiсть Хаусдорфа-Безиковича algorithm Hausdorff-Besicovitch dimension 519.21 |
|
Description |
Вказано алгоритм побудови коренiв рiвняння ν1(x) = x, де ν1(x) — частота цифри 1 в трiйковому розкладi числа x. Обчислено розмiрнiсть Хаусдорфа-Безиковича множини коренiв рiвняння, якi знаходяться за вказаним алгоритмом. Цим самим отримано нижню оцiнку розмiрностi Хаусдорфа-Безиковича множини всiх розв’язкiв дослiджуваного рiвняння.
The algorithm of construction of the roots of the equation ν1(x) = x is given, here ν1(x) is the frequency of the digit 1 in a triadic decomposition of x. The Hausdorff-Besicovitch dimension of the set of the roots of this equation is obtained, the roots are calculated in accordance with this algorithm. This means that the lowest estimation of the Hausdorff-Besicovitch dimension of the set of all decisions of the given equation is obtained. |
|
Date |
2013-08-27T11:13:23Z
2013-08-27T11:13:23Z 2006 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
Котова, О. В. Фрактальнiсть множини розв’язкiв одного класу рiвнянь, якi мiстять функцiю частоти цифр / О. В. Котова //
Науковий часопис Національного педагогічного університету iменi М. П. Драгоманова. Cерiя 1 : Фiзико-математичнi науки : зб. наук. праць. - Київ : Вид-во НПУ iменi М. П. Драгоманова, 2006. - Вип. 7. — С. 152–159.
http://enpuir.npu.edu.ua/handle/123456789/3446 |
|
Language |
uk
|
|
Publisher |
Видавництво НПУ ім. М. П. Драгоманова
|
|