О росте аналитических функций
Vernadsky National Library of Ukraine
Переглянути архів ІнформаціяПоле | Співвідношення | |
Title |
О росте аналитических функций
|
|
Creator |
Шеремета, Н.В.
|
|
Subject |
Статті
|
|
Date |
2019-06-13T13:11:01Z
2019-06-13T13:11:01Z 1990 |
|
Type |
Article
|
|
Identifier |
О росте аналитических функций / Н.В, Шеремета // Український математичний журнал. — 1990. — Т. 42, № 5. — С. 668–673. — Бібліогр.: 8 назв. — рос.
1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/153055 517.535 |
|
Language |
ru
|
|
Relation |
Український математичний журнал
|
|
Publisher |
Інститут математики НАН України
|
|