Запис Детальніше

Знаннєва економіка - економіка конкурентноспроможності

eKMAIR

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Creator Бажал, Юрій
Bazhal, Iurii
 
Date 2009-10-15T12:01:51Z
2009-10-15T12:01:51Z
2004
 
Identifier Бажал Ю. М. Знаннєва економіка - економіка конкурентноспроможності / Ю.М. Бажал // Інформаційне Суспільство. Шлях України / Фонд "Інформаційне Суспільство України". - К. : Фонд "Інформаційне Суспільство України", 2004. - С. 219-224.
http://www.ekmair.ukma.kiev.ua/handle/123456789/414
 
Description Концепція знаннєвої економіки сформувалася в процесі аналітичного узагальнення закономірностей економічного розвитку світової спільноти за останні 15-20 років. Цей період характеризується безпрецедентним зростанням впливу науки і нових технологій на соціально-економічний розвиток усіх країн. Виявилося, що неспроможність здійснювати структурну перебудову національної економіки, у відповідності до вимог нової технологічної парадигми чи зволікання з проведенням таких структурних змін, не просто гальмує її розвиток, а й призводить до економічної деградації. Тому актуальним стало завдання розбудови інтегральної національної системи стратегічного управління, спрямованої на забезпечення високого рівня глобальної соціально-економічної конкурентоспроможності країни. Для регіональної політики це завдання не змінюється, тому що новою важливою особливістю розвитку стало суттєве підвищення міжнародної конкуренції не тільки на зовнішньому, але й на внутрішньому, ринках. Таким чином, розвиток знаннєвої економіки - це підвищення глобальної конкурентоспроможності виробництва як країни, так і окремих її регіонів.
 
Language ua
 
Publisher Фонд "Інформаційне Суспільство України"
 
Subject економіка
конкурентноспроможність
 
Title Знаннєва економіка - економіка конкурентноспроможності
 
Type Article
 
Relation Інформаційне Суспільство. Шлях України / Фонд "Інформаційне Суспільство України". - К. : Фонд "Інформаційне Суспільство України", 2004.