Запис Детальніше

«МОРАЛІЗАТОРСЬКА» КАЗКА ЯК ОСОБЛИВИЙ ПІДЖАНР ФРАНЦУЗЬКОЇ АВТОРСЬКОЇ КАЗКИ

Studia Philologica

Переглянути архів Інформація
 
 
Поле Співвідношення
 
Title «МОРАЛІЗАТОРСЬКА» КАЗКА ЯК ОСОБЛИВИЙ ПІДЖАНР ФРАНЦУЗЬКОЇ АВТОРСЬКОЇ КАЗКИ
 
Creator Чайківська, Г.С.
 
Subject «моралізаторська» казка, французька авторська казка, мораль, Жан-Франсуа Мармон- тель, Ерік Ромер, художньо-стилістичні засоби, наративна структура.
 
Description У статті висвітлено передумови та основні причини виникнення піджанру «моралізаторської» казкиу французькій літературі. Розглянуто ключове прагматичне навантаження цих творів, особливостівідтворення картини світу, характерні художні та стилістичні засоби, здійснено аналіз композицій-ної, архітектонічної та наратологічної структур цього піджанру. Висвітлено особливості персонажноїструктури, виведено ключову наративну схему, типову для «моралізаторської» казки. Аналіз піджанруздійснено на матеріалі творів Жана-Франсуа Мармонтеля та Еріка Ромера, які є основними представ-никами французької «моралізаторської» казки.
 
Publisher Київський університет імені Бориса Грінченка
 
Contributor
 
Date 2017-09-18
 
Type info:eu-repo/semantics/article
info:eu-repo/semantics/publishedVersion

 
Format application/pdf
 
Identifier http://studiap.kubg.edu.ua/index.php/journal/article/view/190
 
Source Studia Philologica; № 7 (2017): Студія Філологіка
2412-2491
2311-2425
 
Language ukr
 
Relation http://studiap.kubg.edu.ua/index.php/journal/article/view/190/182
 
Rights Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).